Duyurular

 • DERGİMİZE YAZI GÖNDERMEK İÇİN - 30/01/2018
 • Dergimze ürün göndermek isteyenler akalemlerdergisi@gmail.com e-posta adresine 11 punto yazılmış çalışmalarını word belgesi olarak ve kısa bir özgeçmiş ve iletişim bilgileriyle birlite gönderbilirler. 

  Dergimize en son yazı gönderme tarihi her ayın onuncu günüdür. İlgili ayın onundan sonra gelen yazılar doğal olarak değerlendirilmek üzere bir sonraki ayın dosyasına kalmaktadır. 

  Dergimize gönderilen ürünlerin dergimizin ürün anlayışlarıyla paralellik göstermesi gerekir. Dergimizi takip etmeyip, okumayıp ürün gödermeniz size bir katkı sağlamaz. 

  Dergimizde yayınlanacak yazılarda eserin sanat ve edebi gücü birinci etkendir. İsimlerin bizim nazarımızda özel yazı talep edilmemişse fazlaca bir anlamı ve önceliği yoktur. 

  Genç ve ümit vadeden kalemlerin dergimizde yer bulma şansı daha yüksektir. Bir şiir ve eser ile sizi değerlendirmemizin güçlüğü ortadayken bir eserle dergimizde yer bulma şansınızın olmayacağını bilmelisiniz. Birden çok eser gönderenler elbette daha şanslıdırlar. Sitemiz üyeleri ve dergimiz aboneleri öncelikle değerlendirilmeye alınırlar. 

  Özgeçmişlerinize küçük bir resim eklemeyi ihmal etmeyiniz. aKalemler'de yazmak istiyorsanız ısrarcı olun. Bize çalışmalarınızı göndermekten asla çekinmeyin. Mutlak cevap alırsınız. 

  Çalışmanın bir başlığı yoksa, yazarının açık adı ve iletişim bilgileri bulunmuyorsa bu tür gönderiler hiç bir biçimde değerlendirmeye alınmazlar. Dergimize yazı göndereceklerin dergilere yazı gönderme ölçüklerini biliyor olmaları gereklidir. 

  Çalışmalarınızı bekliyoruz.

  Duyuru Arşivi

 • A.KALEMLER DERGİSİ ABONE KAMPANYASI • Linkler